Ošetrenie pleti  "Biofáza"               

ENZYMATICKÁ REGENERÁCIA PLETI

BIOFÁZA je unikátna metóda ošetrenia pleti, s vedecky preukázanými účinkami ovplyvňovania aktivity enzýmov, prirodzene sa vyskytujúcich v pokožke. Podieľajú sa na udržiavaní zdravej a vitálnej pleti. Použitie troch po sebe nasledujúcich sér v intenzívnej masáži významne znižuje oxidačný stres a rozjasňuje pleť. Viditeľne ju omladzuje. Posilňuje pleti ochranu, podporuje regeneráciu a prináša úľavu pri celom rade problémov. Popri preukázateľných účinkoch na pleť, ponúka ošetrenie "Biofáza" aj  relaxačný aromaterapeutický rituál.

Kompletné kyslíkové ošetrenie pleti

KYSLÍK JE ŽIVOT. Doprajte svojej pleti osviežujúci koktail v
podobe kyslíkového ošetrenia pleti. Procedúra vlieva do pokožky novú "miazgu",  uvoľňuje strnulosť tváre, hydratuje a vyživuje pleť. Spolu s masážou tvorí ošetrenie ozdravný, relaxačný rituál. Počas pôsobenia masky môžete celú procedúru podporiť inhaláciou koncentrovaného kyslíka (oxygenoterapia), čím okysličíte celý organizmus.

Oxygenoterapia

OXYGENOTERAPIA je liečebná a regeneračná metóda, založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém. 

Masáž tváre a dekoltu

MASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU má relaxačné účinky, prebúdza lymfatický systém, uvoľňuje svaly, zlepšuje pružnosť svalov. Patrí medzi najobľúbenejšie procedúry  v salóne.

Bankovanie tváre 

BANKOVANIE TVÁRE  je prirodzená metóda omladenia pleti. Má liftingové účinky, vyhladzuje vrásky, podporuje tvorbu kolagénu v pokožke. Taktiež napomáha vylučovaniu toxínov, podporuje cirkuláciu krvi a výborne pôsobí na posilnenie svalov tváre.

Maska + Sérum

Použitie kozmetických prípravkov pri jednotlivých ošetreniach sa odvíja od typu a stavu pleti.

Hĺbkové čistenie pleti

HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI je ideálny spôsob ošetrenia nečistej pleti. Vykonáva sa po dôkladnom naparení, či už naparovacím prístrojom, alebo zmäkčovadlami. Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne, aby sa pokožka neporanila. V tom spočíva výhoda ručného čistenia pleti.


Farbenie rias + Lash Lifting

 1. FARBENIE RIAS patrí medzi základné kozmetické úkony. Na farbenie používame profesionálnu značku Refectocil. 
2. LASH LIFTING  je technika využívajúca silikónové podložky. Tie pomocou špeciálneho prípravku značky Inlei prirodzené riasy krásne vytočia a zároveň zdvihnú dohora, čo riasy opticky predĺži. Okrem toho je táto technika spojená aj s farbením rias. Procedúra trvá asi hodinku a 24 hodín po jej aplikácii by ste sa mali vyhýbať vode a make-upu. Po tejto dobe vás však už nečakajú žiadne obmedzenia.

Úprava a farbenie obočia + Laminácia obočia

1. ÚPRAVA / trhanie/ a FARBENIE OBOČIA  patrí rovnako k základných kozmetickým úkonom. Pri farbení používame profesionálne značky Refectocil a Zola.
2. LAMINÁCIA OBOČIA je špeciálna procedúra, ktorej výsledkom sú lesklé a uhladené chĺpky, perfektne držiace svoj tvar. Vyhľadávaná je najmä dámami s riedkym či nepoddajným obočím.

Depilácia

DEPILÁCIA VOSKOM spočíva v šikovnom mechanickom odstránení chĺpkov (vytrhnutí) pomocou vosku. Jeho úlohou je prilepiť sa k chĺpkom a odstrániť ich aj s korienkami. Predtým, než chĺpky dorastú, si môžete vychutnávať hladkú pokožku po dobu 2 až 5 týždňov.

Parafínový zábal rúk + Masáž rúk

1. PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RÚK prehrieva, uvoľňuje, podporuje cirkuláciu živín v koži, zlepšuje krvný obeh, odovzdáva minerály a vitamíny, otvára kožné póry, priaznivo pôsobí pri ochoreniach pohybového aparátu. 
2.  MASÁŽ RÚK  prospieva svalovému systému, ktorý tonizuje a posilňuje. Uvoľňuje tiež napätie v svaloch, podporuje krvný a lymfatický obeh.

Nastreľovanie náušníc

NASTREĽOVANIE NÁUŠNÍC (prepichovanie ušných lalôčikov, nie chrupavky) je rýchly a takmer bezbolestný spôsob aplikácie náušníc. Náušnice nastreľujeme u dospelých aj detí.
tuk