Ošetrenie pleti  BIOFÁZA
               

ENZYMATICKÁ REGENERÁCIA PLETI

BIOFÁZA je unikátna metóda ošetrenia pleti, s vedecky preukázanými účinkami ovplyvňovania aktivity enzýmov, prirodzene sa vyskytujúcich v pokožke. Podieľajú sa na udržiavaní zdravej a vitálnej pleti. Použitie troch po sebe nasledujúcich sér v intenzívnej masáži významne znižuje oxidačný stres a rozjasňuje pleť. Viditeľne ju omladzuje. Posilňuje pleti ochranu, podporuje regeneráciu a prináša úľavu pri celom rade problémov. Popri preukázateľných účinkoch na pleť, ponúka ošetrenie "Biofáza" aj  relaxačný aromaterapeutický rituál.

Kompletné kyslíkové ošetrenie pleti

KYSLÍK JE ŽIVOT. Doprajte svojej pleti osviežujúci koktail v
podobe kyslíkového ošetrenia pleti. Procedúra vlieva do pokožky novú "miazgu",  uvoľňuje strnulosť tváre, hydratuje a vyživuje pleť. Spolu s masážou tvorí ošetrenie ozdravný, relaxačný rituál. Počas pôsobenia masky môžete celú procedúru podporiť inhaláciou koncentrovaného kyslíka (oxygenoterapia), čím okysličíte celý organizmus.

Luxusné Anti-Age ošetrenie pleti

Anti-Age ošetrenie patrí medzi účinné ošetrenie pleti. Má liftingový účinok, pleť dokonale vyživuje a hydratuje. S úžasnou masážou tváre a kvalitnou prírodnou aromaterapeutickou kozmetikou Nobilis Tilia si vychutnáte skvelý relaxačný zážitok.

Oxygenoterapia

OXYGENOTERAPIA je liečebná a regeneračná metóda, založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém. 

Masáž tváre a dekoltu

MASÁŽ TVÁRE A DEKOLTU má relaxačné účinky, prebúdza lymfatický systém, uvoľňuje svaly, zlepšuje pružnosť svalov. Patrí medzi najobľúbenejšie procedúry  v salóne.

Bankovanie tváre 

BANKOVANIE TVÁRE  je prirodzená metóda omladenia pleti. Má liftingové účinky, vyhladzuje vrásky, podporuje tvorbu kolagénu v pokožke. Taktiež napomáha vylučovaniu toxínov, podporuje cirkuláciu krvi a výborne pôsobí na posilnenie svalov tváre.

Maska + Sérum

Použitie kozmetických prípravkov pri jednotlivých ošetreniach sa odvíja od typu a stavu pleti.

Hĺbkové čistenie pleti

HĹBKOVÉ ČISTENIE PLETI je ideálny spôsob ošetrenia nečistej pleti. Vykonáva sa po dôkladnom naparení, či už naparovacím prístrojom, alebo zmäkčovadlami. Čistenie pleti sa vykonáva šetrne a opatrne, aby sa pokožka neporanila. V tom spočíva výhoda ručného čistenia pleti.


Farbenie rias + Lash Lifting

 1. FARBENIE RIAS patrí medzi základné kozmetické úkony. Na farbenie používame profesionálnu značky: Refectocil - Zola.
2. LASH LIFTING  je technika využívajúca silikónové podložky. Tie pomocou špeciálneho prípravku značky Inlei prirodzené riasy krásne vytočia a zároveň zdvihnú dohora, čo riasy opticky predĺži. Okrem toho je táto technika spojená aj s farbením rias. Procedúra trvá asi hodinku a 24 hodín po jej aplikácii by ste sa mali vyhýbať vode a make-upu. Po tejto dobe vás však už nečakajú žiadne obmedzenia.

Úprava a farbenie obočia + Laminácia obočia

1. ÚPRAVA / trhanie/ a FARBENIE OBOČIA  patrí rovnako k základných kozmetickým úkonom. Pri farbení používame profesionálne značky Refectocil a Zola.
2. LAMINÁCIA OBOČIA je špeciálna procedúra, ktorej výsledkom sú lesklé a uhladené chĺpky, perfektne držiace svoj tvar. Vyhľadávaná je najmä dámami s riedkym či nepoddajným obočím.

Depilácia

DEPILÁCIA VOSKOM spočíva v šikovnom mechanickom odstránení chĺpkov (vytrhnutí) pomocou vosku. Jeho úlohou je prilepiť sa k chĺpkom a odstrániť ich aj s korienkami. Predtým, než chĺpky dorastú, si môžete vychutnávať hladkú pokožku po dobu 2 až 5 týždňov.

Parafínový zábal rúk + Masáž rúk

1. PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RÚK prehrieva, uvoľňuje, podporuje cirkuláciu živín v koži, zlepšuje krvný obeh, odovzdáva minerály a vitamíny, otvára kožné póry, priaznivo pôsobí pri ochoreniach pohybového aparátu. 
2.  MASÁŽ RÚK  prospieva svalovému systému, ktorý tonizuje a posilňuje. Uvoľňuje tiež napätie v svaloch, podporuje krvný a lymfatický obeh.

Nastreľovanie náušníc

NASTREĽOVANIE NÁUŠNÍC (prepichovanie ušných lalôčikov, nie chrupavky) je rýchly a takmer bezbolestný spôsob aplikácie náušníc. Náušnice nastreľujeme u dospelých aj detí.
tuk